Lucrări suplimentare de 3,4 milioane de lei la noul spital din Fălticeni

Lucrurile sînt complicate în ceea ce priveşte noul spital de la Fălticeni. Pe lîngă lucrările pentru care se aşteaptă în continuare bani de la Guvern, mai trebuie făcute şi o serie de lucrări suplimentare cu fonduri de la municipalitate. Noroc că primăria a pus bani deoparte pentru aşa ceva. Nicu Amurăriţei.

Exit mobile version