Lucrurile sînt complicate în ceea ce priveşte noul spital de la Fălticeni. Pe lîngă lucrările pentru care se aşteaptă în continuare bani de la Guvern, mai trebuie făcute şi o serie de lucrări suplimentare cu fonduri de la municipalitate. Noroc că primăria a pus bani deoparte pentru aşa ceva. Nicu Amurăriţei.
Lucrări suplimentare de 3,4 milioane de lei la noul spital din Fălticeni
-
By Toni
- Categories: Audio
Related Content
Va ajunge gazul metan şi-n Burdujeni Sat
By
Toni
12 martie, 2020
Cu aproximativ 170 de lei net vor creşte în primă fază salariile angajaţilor de la TPL
By
Toni
13 februarie, 2020
Primarul Lungu nu este supărat că nu a primit nici un leu de la CJ
By
Toni
30 ianuarie, 2020
Bazarul din Lunca Sucevei nu doar că nu se închide, dar se şi alocă fonduri pentru încălzirea acestuia
By
Toni
23 ianuarie, 2020