Bloggerița suceveană Mihaela Baran susține că, de Ziua Femeii, o încearcă „sentimente de nervi”. Bloggerița a afirmat, la Radio Top: „Mă gîndesc la faptul că-i ceva forțat. Dacă nu văd în restul timpului măcar 5% din bărbații pe care-i văd pe 8 martie cu flori este clar că ceva-i putred în Danemarca. Asta înseamnă că florile se dau pentru că trebuie. Și-atunci, eu nu am pretenții de flori sau de altceva, dar iubesc 8 martie în felul meu”. Mihaela Baran a mai spus: „Iubesc 8 martie pentru copilul meu. Fiul meu e foarte fericit de 8 martie cînd îmi dă flori și îmi face felicitări. Înainte, apreciam 8 martie că eram cu mama și pe 8 martie este și ziua ei de naștere. Mama este la Rîmnicu Sărat”. Mihaela Baran este copywriter și are are site-ul www.ganduridincapumeu.ro.
Mihaela Baran: De 8 martie, florile se dau pentru că trebuie
-
By Toni

- Categories: Social
Related Content
Crucea Roșie Suceava, implicată într-o campanie de donare de sînge
By
Toni
11 iunie, 2026
Casa de Pensii Suceava a primit aproape 4.200 de cereri pentru bilete pentru tratament în stațiuni
By
Toni
30 aprilie, 2026