Au mers la scăldat şi au rămas fără telefoane

Ieri, doi suceveni au rămas fără telefoanele mobile în timp ce erau la scăldat în rîul Moldova şi, respectiv, în rîul Siret. Unul dintre păgubiţi are 14 ani şi este din comuna Capu Cîmpului, iar celălalt are 18 ani şi este din Siret. Cei doi şi-au lăsat telefoanele pe malul apei. Poliţia a dispus măsuri pentru identificarea hoţilor.

Exit mobile version