Ieri, doi suceveni au rămas fără telefoanele mobile în timp ce erau la scăldat în rîul Moldova şi, respectiv, în rîul Siret. Unul dintre păgubiţi are 14 ani şi este din comuna Capu Cîmpului, iar celălalt are 18 ani şi este din Siret. Cei doi şi-au lăsat telefoanele pe malul apei. Poliţia a dispus măsuri pentru identificarea hoţilor.
Au mers la scăldat şi au rămas fără telefoane
-
By Toni
- Categories: Ştiri
Related Content
Un autoturism a părăsit partea carosabilă și a lovit un cap de pod, la Zamostea
By
Toni
15 februarie, 2026
360 de locuri de muncă vacante, la nivelul județului Suceava
By
Toni
18 decembrie, 2025