Un bărbat de 32 de ani, din judeţul Neamţ, are dosar penal, după ce a fost prins la volan în stare de ebrietate. El a fost oprit pentru control de un echipaj de poliţie, aseară, pe strada Armatei din Fălticeni. Nemţeanul avea o alcoolemie de 0,57 la mie în aerul expirat.
Beat la volan, prin Fălticeni
-
By Toni
- Categories: Ştiri
Related Content
Un autoturism a părăsit partea carosabilă și a lovit un cap de pod, la Zamostea
By
Toni
15 februarie, 2026
360 de locuri de muncă vacante, la nivelul județului Suceava
By
Toni
18 decembrie, 2025