Pe 25 octombrie, la ora 16.00, la Galeria de Artă ”Ion Irimescu”, va fi vernisată expoziția de pictură ”Quartet”. Expun Iulian Dziubinski, Gabriel Todică și Konstantyn Ungureanu Box. Invitații expoziției organizată de Uniunea Artiștilor Plastici Suceava sînt Delia Leizeriuc, Neculai Moroșanu, Doru Olaș Ghiocel și Gabriel Herea.
Lucrări de Iulian Dziubinski, Gabriel Todică și Konstantyn Ungureanu Box, la Galeria de Artă
-
By Toni

- Categories: Timp liber
- Tags: Gabriel TodicăGaleria de Artă SuceavaIulian DziubinskiKonstantyn Ungureanu Box
Related Content
Zoo Park România mai rămâne o săptămînă la Suceava, la cererea publicului
By
Toni
18 iunie, 2026
Spațiu de joacă pentru copii în parcul Iulius Mall
By
Toni
9 iunie, 2026