Cătălin Nechifor, despre primarul Sucevei: Vasile Rîmbu e un bun administrator. A învățat să comunice un pic mai fluent, dar lui nu-i trebuie multă vorbă, lui Vasile Rîmbu îi trebuie acțiune
Cătălin Nechifor a lucrat cu Vasile Rîmbu pe cînd era președinte al Consiliului Județean Suceava, iar cel de-al doilea era ...
ContinuareDetails









