Deputatul PNL Ioan Balan, după ce deputatul PSD Gheorghe Șoldan a cerut demisia prefectului, ca urmare a modului cum s-a făcut deszăpezirea: Conducerea Prefecturii la nivel de prefect este PNL, iar subprefecții sînt de la PSD. Adică, dacă tot vorbim de demisii, putem vorbi despre demisii în lanț
Deputatul PNL de Suceava Ioan Balan susține că, în plan local, alianța cu PSD nu funcționează. Asta, în contextul în ...
ContinuareDetails



