Pe 24 iunie debutează ”Programul Ștefanian”. Emil Ursu: Acest program a fost gîndit ca unul care, pe lîngă latura turistică, să atragă atenția asupra monumentelor istorice, monumente ce, cum bine se știe, sînt niște ”bolnavi” care au mereu nevoie de îngrijire
Luni, 24 iunie, începînd cu ora 17.00, la Cetate, debutează ediția a IX-a a ”Programului Ștefanian” cu slujba de pomenire ...
ContinuareDetails











