Primăria Municipiului Suceava va aloca încă un milion de lei pentru continuarea lucrărilor la Catedralea ”Nașterea Domnului”, astfel încît prima slujbă de sfințire a lăcașului de cult să fie oficiată în luna octombrie. Nicu Amurăriței
Primăria Municipiului Suceava va aloca încă un milion de lei pentru continuarea lucrărilor la Catedralea ”Nașterea Domnului”, astfel încît prima slujbă de sfințire a lăcașului de cult să fie oficiată în luna octombrie. Nicu Amurăriței
© 2020 Radio TOP Suceava 104 FM
© 2020 Radio TOP Suceava 104 FM