
Deputata PNL de Suceava, universitara Sanda-Maria Ardeleanu, crede că demisia premierului Victor Ponta este tardivă. Parlamentara susţine că nici o demisie înaintată acum nu mai este de onoare, iar în faţa catastrofei lăsate în urmă de incendiul din clubul „Colectiv” ea devine derizorie şi ridicolă.





